0 216 606 24 72
trnlen
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
İleri Sürüş Akademisi

İleri Sürüş Akademisi, bir merkezdir. Bugüne kadar kamu ve özel sektör başta olmak üzere, 100 binden fazla kişiye ileri sürüş teknikleri eğitimleri veren bir ekiple yoluna devam etmektedir.

İleri Sürüş Akademisi sürücü eğitimleri ve otomobil sporları alanında toplamda 30 yıldan fazla deneyimi bulunan uzman kişiler tarafından kurulmuş, araç kullanıcılarının güvenli ve bilinçli bir şekilde trafiğe katılmalarını sağlamayı amaçlayan bir eğitim kuruluşudur.

İleri Sürüş Akademisi, sürücü eğitiminde yeni teknolojiler ve modern yöntemler kullanarak, sürücülerin trafikteki tehlikeli durumlara hazırlıklı olmalarını ve doğru reaksiyonları verebilmelerini hedeflemektedir.

İleri Sürüş Akademisi’nin amacı, sürücülerin trafikteki riskleri en aza indirmek, trafik kazalarını azaltmak ve trafiğin daha güvenli hale getirilmesine katkıda bulunmaktır. Bu amaçla, eğitim programları, sürücülerin kaza risklerini azaltmak için gereken bilgi ve becerileri kazanmalarını sağlar.

iSA, sürücü eğitiminde klasik yöntemlerin yanı sıra, simülasyon cihazları, sanal gerçeklik teknolojileri gibi modern eğitim araçları kullanarak sürücülere daha etkili bir eğitim sunmaktadır. Ayrıca, iSA’nın eğitmenleri, trafikteki riskleri en aza indirmek için güvenli sürüş teknikleri konusunda uzmanlaşmışlardır.

Akademimiz mevcut sürücülere yönelik eğitim programları sunmaktadır. Bunlar arasında ileri sürüş teknikleri eğitimi, güvenli sürüş teknikleri eğitimi, kaygan zemin sürüş eğitimi (anti skid), off-road sürüş eğitimi, makam şoförlüğü eğitimi gibi programlar bulunmaktadır. iSA, Türkiye ve Avrupa’da birçok şehirde eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir.

İleri Sürüş Akademisi, kurucuları ve eğitmenleri Karayolu Trafik ve Yol Güvenliği Araştırma Derneği temsilcileri olmakla birlikte, Milli Eğitim Bakanlığı Direksiyon Eğiticiliği, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (Tosfed) eğitmenliği ve pilot lisanslarına sahiptir.

İleri Sürüş Akademisi ayrıca dünyanın önde gelen Trafik Kazalarını Önleme Kuruluşu Rospa üyesidir.

Misyonumuz
  • Daha yaşanabilir bir toplum oluşturmak
  • Doğru trafik kültürünü oluşturmak
  • Herkes için trafik kazalarını önleyerek can kayıplarını azaltmak
  • Otomobil ve otomobil sporlarına olan ilginin doğru şekilde yön almasını sağlamak.
Bazı Lisans ve Yetki Belgelerimiz

Bizimle İletişime Geçin